Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Zostań Opiekunem 81 letnego Pana w Anglii OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 1, 2022 16:28 - Dam pracę - Wrocław
5800.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opieka nad seniorem, kontrakt typu B/ Harrogate- Anglia


Wyjazd na kontrakt w ostatnim tygodniu grudnia lub zaraz po Nowym Roku na minimum 2 miesiące.
Pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii. Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na kontrakcie to do 1300 Funtów netto oraz w trakcie współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne nawet do 800 Funtów extra!
Opieka nad 81 – letnim podopiecznym z okolic Harrogate. Starszy Pan cierpi na demencję i ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Jest osobą bardzo towarzyską, uwielbia spacery po okolicy, która zna od dzieciństwa. Mieszka wraz z żoną, którą zajmuje się dedykowana opiekunka, ale możesz być poproszona o gotowanie dla obu małżonków. Podopieczny nie wymaga wstawania w nocy. Chodzi spać już o 21.00 i nie potrzebuje wsparcia w razie gdyby potrzebował udać się do toalety.
Do zadań opiekunki należy między innymi:
1. Przygotowanie posiłków- podopieczny nie jest w stanie sam określić czy jest spragnionych i głodny, jako jego opiekunka musisz zadbać o to by posiłki były podawane zgodnie z rozkładem dnia.
2. Podczas poruszania się i wyjść podopieczny nie potrzebuje fizycznego wsparcia, ale trzeba zadbać o to by założył wygodne obuwie.
3. Pomoc podczas ubierania się- należy przygotować ubranie i przypilnować czy zostało założone w odpowiedniej kolejności.
4. Utrzymanie domu w czystości włącznie z praniem i prasowaniem.
5. Podawanie leków.

Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 789-218-034
Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie całej Polski
Czekamy na Państwa w godzinach 9:00 – 17:00
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.