Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Rozrywka i rekreacja > Sport

  Girya Fitness - sklep fitness OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2021 21:28 - Sport - Łódź
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujesz dobrego sprzętu do swojego klubu fitness? Zależy Ci na tym, aby wysoka jakość szła w parze z atrakcyjną ceną? Zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez Girya Fitness.
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą kettlebells, czyli odważników kulowych, dzięki którym można wzmocnić mięśnie różnych partii ciała, a także poprawić motorykę i wytrzymałość swojego organizmu. Drugim ważnym elementem naszej oferty są clubbells - przyrządy przeznaczone do treningu funkcjonalnego, ważące od 2 do 20 kg. Ponadto można u nas nabyć Mace Bell, które pojawiły się na polskim rynku niedawno, ale zdobywają coraz większą popularność, ponieważ stanowią doskonałe uzupełnienie treningu siłowego oraz sportów walki. Girya Fitness zapewnia również szeroki wybór worków bułgarskich i przydatnych akcesoriów, na przykład gum oporowych.
Zapewniamy szybką wysyłkę wszystkich zakupionych u nas produktów. Jeżeli zdecydujesz się na złożenie dużego zamówienia, to nie poniesiesz żadnych kosztów przesyłki.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.