CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Brzegu i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:10 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy fachowe usługi rolnicze jak i administrujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszystkie wykonywane profesje a także usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu wielu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników a także wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to robienie usług w obrębie frachtu postaci albo rzeczy pojazdami, które są upamiętnione na okręgu Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi ewentualnie rzeczy na terytorium innego kraju albo importowanie spoza krawędzi do Polski.
104784
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4612
Użytkowników
1073
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.